Služby

Individuální lekce - malá skupina (max. 3)

Máte rádi cvičení ve skupině, ale v hromadných lekcích vám chybí osobní přístup? Chcete mít se svoji kamarádkou osobního trenéra, ale do fitness centra byste nikdy nešly? Cvičte s rodinou, přáteli a přesto pod osobním dohledem.


Přijedu za vámi se všemi potřebnými pomůckami k tréninku.Provedu Vás každou tréninkovou hodinou.  Zásadní důraz je kladen na TECHNIKU prováděných CVIKŮ. Ty jsou PŘIZPŮSOBENY každému KLIENTOVI podle fyzické zdatnosti a aktuálního zdravotního stavu. Všichni cvičenci musí mít podobné pohybové schopnosti.

Postup v osobních tréninkových lekcích

  1. Vstupní diagnostika
    Udělám vstupní diagnostiku pohybového aparátu, která odhalí případné svalové disbalance, partie, na které je potřeba se zaměřit. Odhalíme i horní nebo dolní zkřížený syndrom a  jako první se zaměříme na jejich odstanění, tzv. Kompenzační trénink.   
  2. Kompenzační trénink
    Odstraníme vaše špatné pohybové návyky. Srovnáme svalové disbalanece. "Nelze stavět pyramidu na špatných základech". V případě kdy můžeme "stavět"  na kvalitních základe, následuje sestavení tréninkoých jednotek dle cílů klientka. 
  3. Trénink podle individuálních potřeb a cílů
    Splníme s vaší pomocí vaše sportovní či zdravotní cíle. Řešíte nadbytečné kilogramy? Trápí Vás bolavá záda, nebo pociťujete náznaky inkontinence? Zaznamenali jste, s příbývajícím věkem,  úbytek svalové hmoty?

Vstupní konzultace a ukázka tréninkové lekce vás k ničemu nezavazuje.

 


Chci se objednat na Osobní Trénink


3+1=


motto