Osobní trénink

Individuální lekce

Využijte svůj čas naplno ! PŘIJEDU ZA VÁMI! Jsem tu pro Vás. Pro řešení Vašich potřeb a přání na cestě k vysněné postavě. Společně to zvládneme! 

Mějte svého trenéra jen pro sebe ! Hlavní důraz kladu na osobní přístup, efektivitu a rozmanitost. Za klíčové považuji zejména cvičení s váhou vlastního těla a posílení tzv. Core (středu těla). 

Během tréninků s klienty využívám širokého spektra moderních cvičících pomůcek TRX, BOSU, Therabandy, overbaly, "čočku" a jiné - všechny potřebné pomůcky k tréninkům dovezu s sebou  K VÁM. Provedu Vás každou tréninkovou hodinou. Bezpečnost a zdraví klienta je pro mě na prvním místě. Zásadní důraz je kladen na TECHNIKU prováděných CVIKŮ. Ty jsou PŘIZPŮSOBENY každému KLIENTOVI podle fyzické zdatnosti a aktuálního zdravotního stavu. Snažím se ke klientům přistupovat jako k osobnostem, které mají rozdílné potřeby a přání. Svůj přístup, stejně jako jednotlivé tréninky, přizpůsobuji jejich individuálním potřebám a možnostem, zejměna v případě zdravotního omezením. 

Postup v osobních tréninkových lekcích

 1. Vstupní diagnostika
  Udělám vstupní diagnostiku pohybového aparátu, která odhalí případné svalové disbalance, partie, na které je potřeba se zaměřit. Odhalíme i horní nebo dolní zkřížený syndrom a  jako první se zaměříme na jejich odstanění, tzv. Kompenzační trénink.   
 2. Kompenzační trénink
  Odstraníme vaše špatné pohybové návyky. Srovnáme svalové disbalance. "Nelze stavět pyramidu na špatných základech". V případě, kdy můžeme "stavět"  na kvalitních základech, následuje sestavení tréninkových jednotek dle cílů klienta. 
 3. Trénink podle individuálních potřeb a cílů
  Splním, s vaší pomocí, vaše sportovní či zdravotní cíle. Řešíte nadbytečné kilogramy? Trápí Vás bolavá záda, nebo pociťujete náznaky inkontinence? Zaznamenali jste, s příbývajícím věkem,  úbytek svalové hmoty?

Vstupní konzultace a ukázka tréninkové lekce vás k ničemu nezavazuje. Cena je 300,- Kč (při navázání spolupráce Vám bude odečtena z ceny  lekce). 

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE:

Od 1.9.2018 platí ceník:

 • 1x  50 min.          500,- Kč
 • 5x  50 min.       2.500,- Kč
 • 10x 50 min.      5.000,- Kč
 • Lekce Spirální Stabilizace páteře (SPS)     1x50 min.       500,- Kč

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE - MALÁ SKUPINA (max. 3 osoby)

Máte rádi cvičení ve skupině, ale v hromadných lekcích vám chybí osobní přístup? Chcete mít se svoji kamarádkou osobního trenéra, ale do fitness centra byste nikdy nešly? Cvičte s rodinou, přáteli a přesto pod osobním dohledem. V ceně jsou zahrnuty dvě individuální lekce po jedné osobě a 8 lekcí v malé skupině. Proč? Abychom se lépe poznali a naladili. :)

 • 2 osoby/10 lekcí          9.600,- Kč
 • 3 osoby/ 10 lekcí       11.200,- Kč

OTÁZKY ODPOVĚDI


Chci se objednat na Osobní Trénink


3+7=
motto